Bolu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. Bolu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında aşçı, halkla ilişkiler görevlisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 10 Ağustos 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Bolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden, Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. İş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Aşçı Alımı 

  • YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ USTALIK BELGESİ
  • YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ USTA ÖĞRETİCİ BELGESİ
  • İŞLETMELERDE HİJYEN BELGESİ VE SICAK MUTFAK AŞÇILIĞI

SERTİFİKALARINA SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KURA ÇEKİMİNE KATILAMAYACAKLARDIR.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Aşçı
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
BOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI10.08.201811:00 – 12:00

Halkla İlişkiler Görevlisi Alımı 

Adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve işaret dili sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Halkla İlişkiler Görevlisi
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9460

Halkla İlişkiler Görevlisi Alımı 

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN HALKLA İLİŞKİLER ALANINDA 6 AY DENEYİM SAHİBİ OLMALARI GEREKMEKTEDİR. Adayların ayrıca ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Halkla İlişkiler Görevlisi
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9460

Halkla İlişkiler Görevlisi Alımı

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN İLERİ SEVİYE İŞARET DİLİ SERTİFİKASINA SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR. Adayların ayrıca ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Halkla İlişkiler Görevlisi
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9460

Çalışma Adresi : BÜYÜK CAMİ MH. İZZET BAYSAL CAD.NO:95 14100 BOLU MERKEZ BOLU / TÜRKİYE

Bu yazımızda Bolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Bolu Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.