Bolu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında eleman alımı yapacağını açıkladı. Bolu Belediyesi eleman alımı ilanı kapsamında servis büro elemanı alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 1 eleman alımı yapılacak olup adaylar ilana 24 Ekim 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Bolu Belediyesi Eleman Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden, Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. İş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

BAŞVURACAK ADAYLARIN ABONE İŞLEMLERİ ALANINDA EN AZ 1 YIL DENEYİM SAHİBİ OLMASI , MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ve DİKSİYON SERTİFİKALARINA SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KURA ÇEKİMİNE KATILAMAYACAKLARDIR.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Servis Büro Elemanı (Teknik Ürünler)
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
BOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI31.10.2018Gün Boyunca (09:00 – 18:00)

Çalışma Adresi : BÜYÜK CAMİ MH. İZZET BAYSAL CAD.NO:95 14100 BOLU MERKEZ BOLU / TÜRKİYE

Bu yazımızda Bolu Belediyesi tarafından yapılacak olan eleman alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri, şartları gibi detaylı konularda bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan ilanlara Bolu Belediyesi iş imkanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER BOLU BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bolu belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bolu belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.