BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla BMC, 1964 senesinde İzmir ilimizde kurulmuş olan bir otomotiv firmasıdır. 1964 yılında kurulan firma; kamyonet, kamyon, çekici, minibüs, otobüs, askeri taktik araç, mayına dayanıklı personel taşıyıcı araç, bu araçlarda kullanılacak motorlar ile farklı otomotiv parçaları imal edebilmektedir. BMC, ES Mali Yatırım bünyesinde hizmet veren kuruluşlardan bir tanesidir. BMC büyüme hedefleri doğrultusunda her sene bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. BMC tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunmaktadır.

BMC İş İlanları 2019

BMC ülkemizde ilk dizel motoru üreten, ilk turbo motorlu ticari araçlarını üreten bir firmadır ve ilklerin şirketi olmaya da devam etmektedir. BMC fabrikalarında müşteri isteğine göre 6 ay gibi kısa bir süreçte araç tasarlanıp üretilebilinmektedir. BMC büyüme hedefleri doğrultusunda her sene bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.BMC tarafından yayınlanmış ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; araç satış yöneticisi, ürün analiz uzmanı, sistem destek uzmanı, analiz mühendisi, makine mühendisi, tasarım mühendisi, satış müdürü, iç denetim uzmanı, bayi geliştirme uzmanı, şoför, temizlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

BMC İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BMC bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlar, aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler BMC bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda BMC iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BMC İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BMC HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bmc konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bmc duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.