BMC, 1964 yılında kurulmuş olan bir ticari araç üreticisidir. British Motor Company veya kısa adı ile BMC, ülkemizin tek, dünyanın en büyük 5 kamyon üreticisinden bir tanesidir. Yüzde yüz hissesinin Ethem Sancak’a ait olduğu BMC; kamyonet, kamyon, çekici, minibüs, otobüs, askeri taktik araç, mayına dayanıklı personel taşıyıcı araç ile bu araçlarda kullanılan motor ve ekipmanların üretimini gerçekleştirmektedir. Ayrıca BMC, müşterilerinin isteklerine göre 6 ay gibi kısa sürede fabrikalarında özel araç tasarlayarak üretebilme yeteneğine sahiptir. BMC ülkemizde büyümesine hız kesmeden devam ederken, her sene ihracat rekorları da kırmaktadır. BMC bünyesinde binlerce kişi istihdam edilmekte olup, bunlara ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. BMC tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BMC İş İlanları 2023

BMC, İzmir ilimizde Pınarbaşı’nda 250 bin metrekare alana kurulmuş tesiste ve Sakarya Karasu fabrikası’nda üretim gerçekleştirmektedir. Bunun yanında Tank Palet Fabrikası da 25 yıllığına BMC tarafından kiralanmıştır. BMC fabrikaları bünyesinde üretilen ticari ve askeri araçlar 80’den fazla ülkeye ihraç edilmekte ve Türk ekonomisine 10 milyar dolarlık katma değer sağlanmaktadır. Tasarım, Ar-Ge, üretim, satış gibi tüm çözümleri kendi bünyesinde verebilecek kabiliyete sahip olan BMC, faaliyetlerine ara vermeksizin devam edebilmek için bünyesine yeni çalışanlar alımları yapmaktadır. BMC çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.BMC tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mekanik bakım teknisyeni, kalite kontrol operatörü, montaj operatörü, üretim operatörü, kaynak operatörü, ağ ve güvenlik uzmanı, CNC operatörü, banbury operatörü, özel güvenlik görevlisi, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, engelli personel, temizlik görevlisi, vasıfsız fabrika işçisi, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki BMC iş başvurusu nasıl nereden yapılmaktadır?

BMC İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BMC, personel, eleman alımı var mı merak edilmektedir. BMC ülkemizde en çok istihdam yaratan kurumlardan bir tanesidir ve düzenli olarak yeni çalışan alımları gerçekleştirmektedir. BMC bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için öz geçmişinizi ik@bmc.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz. Bunun dışında aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde de başvurularınızı kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkündür. Sayfaya girdikten sonra BMC tarafından kariyer portallarına yayınlanmış iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Her iki yolla da başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanına iletilecektir. Bu yazımızda BMC fabrikaları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BMC iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER BMC HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bmc konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bmc duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.