Bizim Toptan Satış Mağazaları veya bilinen kısa adı ile Bizim Toptan, 2001 yılında kurulmuş olan Cash & Carry yani Organize Toptan Ticaret alanında faaliyet göstermekte olan bir mağazalar şirketidir. Toptan market alanında ülkemizde en çok mağaza sayısına sahip, erişilebilirliği en yüksek markadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde 69 ilimizde 175’i aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerden bir tanesi olan Bizim Toptan; mağazalarında gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri gibi kategorilerde toptan satış gerçekleştirmektedir. Bizim Toptan, faaliyetlerini arttırarak sürdürürken bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bizim Toptan tarafından yayınlanmış iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bizim Toptan İş İlanları 2023

Bizim Toptan mağazalarında ülke genelinde 5 bine yakın ürün çeşidi bulunmaktadır. Bizim Toptan, Seç Market ile iş ortaklığına sahiptir. Bizim Toptan büyüme hedefleri doğrultusunda yeni mağazalar açmak için çalışmalar yapmaktadır. Bizim Toptan hem bu yeni açılacak olan mağazalarına hem de mevcut mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirilmektedir.Bizim Toptan Satış Mağazaları tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; market elemanı, müşteri temsilcisi, teknik satın alma yöneticisi, satış temsilcisi, kategori müdürü, stajyer, engelli personel, şoför, bölge müdürü, mağaza müdürü, depo personeli, kasiyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Bizim Toptan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bizim Toptan, çalışanlarının haklarını sonuna kadar koruyan, geleceği olan büyük bir şirkettir. Hal böyle olunca her sene bünyesine binlerce iş başvurusu yapılmaktadır. Bizim Toptan bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için yazımız sonunda verdiğimiz insan kaynakları sayfasına giriş yapmalısınız. Girmiş olduğunuz sayfada iş başvuru formu bağlantısı bulunmaktadır. Bu bağlantıya tıklayarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Şayet başvuru yaptığınız il ve ilçede, açık iş pozisyonu oluşursa kurum başvurunuzu değerlendirmeye almakta ve başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler iş görüşmesi için çağırmaktadır. Bu yazımızda Bizim Toptan iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bizim Toptan İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.