Bingo, 1987 yılında kurulmuş olan ev bakım ürünleri pazarında hizmet veren bir kuruluştur. Bingo günümüzde yumuşatıcı, krem temizleyici, yüzey temizleyici, cam temizleyici gibi çok sayıda ürünü üretmektedir. Bingo kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde 40’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bingo bünyesine çeşitli dönemlerde faaliyetlerini devam ettirmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bingo tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bingo İş İlanları 2022

Hayat Kimya, 2001 senesinde Kocaeli ilimizde İzmit ilçesinde ülkemizin en modern ve yüksek kapasiteli deterjan ve ev temizlik ürünleri tesisini açmıştır. Bingo bu yatırımlarla beraber ülkemizde çoğu segmentte tüketicilerin tercih ettikleri ilk markalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Bingo bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Bingo tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hammadde satış uzman yardımcısı, saha satış uzmanı, arıtma tesisi ustası, iş güvenliği uzmanı, forklift operatörü, iş makineleri operatörü, özel güvenlik görevlisi, şoför, vasıflı vasıfsız fabrika işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bingo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bingo bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını Hayat Kimya bünyesine yapmalıdırlar. Aşağıda vermiş olduğumuz sayfanın sonunda yer alan iş başvuru formu ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Bingo iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bingo İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BİNGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bingo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bingo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.