BİMTAŞ, alt ve üst yapı projelerinin gerçekleştirilebilmesi adına kamu ve özel kuruluşlara mühendislik, müşavirlik ve proje hizmetleri vermekte olan bir kurumdur. 1997 yılında faaliyet gösteren kurum İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden bir tanesidir. BİMTAŞ, İstanbul ilimizin küresel bir merkez haline gelebilmesi adına gerçekleştirilen çoğu projede söz sahibi olmuştur. Dere ıslahları, enerji, metro sistemleri, tesisler, park ve bahçeler bunlardan sadece birkaçıdır. BİMTAŞ bu çalışmalarına ara vermeksizin devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. BİMTAŞ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BİMTAŞ İş İlanları 2023

İBB iştirakleri, ilçe belediyeleri ve kamu ile özel kurum ve kuruluşlar BİMTAŞ’ın en çok hizmet verdiği kurumlardır. Gerçekleştirmiş olduğu mühendis işlerinde sunmuş olduğu proje, taahhüt, müşavirlik hizmeti ile kalite, uygun maliyet ve çevreye saygıyı ön planda tutan bir kurum olma hedefi ile yoluna devam eden BİMTAŞ bünyesinde çok sayıda çalışan istihdam edilmektedir. BİMTAŞ bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BİMTAŞ tarafından yayınlanan ya da yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; elektrik elektronik mühendisi, özel güvenlik görevlisi, büro memuru, stajyer, engelli personel, makine mühendisi, teknik personel, eski hükümlü işçi, uzman gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

BİMTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BİMTAŞ bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça basit bir şekilde online olarak yapabilirler. Bunun için aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu sayfasına giriş yapmalısınız. Akabinde “ Yeni Kayıt “ kısmına gelerek CV’nizi oluşturmalı ve sisteme yüklemelisiniz. Bundan sonra ise geriye bekleme kısmı kalmaktadır. Çünkü BİMTAŞ bu başvurularınızı sadece yeni personel ihtiyacı olduğunda değerlendirir. Akabinde insan kaynakları tarafından onay süreci başlar. Bu yazımızda BİMTAŞ iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BİMTAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BİMTAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bimtaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bimtaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.