Bimeks, 1990 yılında Kadıköy Mühürdar’daki küçük bir dükkanda ticari faaliyetlerine başlayan, Türkiye’nin ilk teknoloji ürünleri perakende şirketidir. Bimeks ülkemiz genelinde 135’den fazla mağazaya sahiptir. Bu bakımdan ülkemizin en büyük teknoloji marketlerinden birisi konumundadır. Bimeks büyüme hedefleri doğrultusunda ve ihtiyaçları sebebi ile her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bimeks tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bimeks İş İlanları 2020

Bimeks büyüme hedefleri doğrultusunda geçtiğimiz senelerde bünyesine Electro World’ü dahil etti. Ayrıca ülkemizde faaliyet göstermekte olan teknoloji perakende zinciri Fransız Darty’nin ise ülkemizdeki mağazalarından 28’ini satın alarak bünyesine katmıştır. Bimeks büyümesine ara vermeksizin devam etmekte ve bu doğrultuda da bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Bimeks tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, depo personeli, makine mühendisi, mağaza satış elemanı, mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, satış personeli, kasiyer, müşteri temsilcisi, part time satış danışmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bimeks İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bimeks bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu olan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Bimeks bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Bimeks iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bimeks İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BİMEKS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bimeks konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bimeks duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.