Birleşik Mağazalar A.Ş. yani bilinen kısa adıyla BİM, 1995 yılında kurulmuş indirim mağazacılığı yapan bir market zinciridir. Kurulmuş olduğu günden bu yana her sene daimi büyümesini sürdürmüş ve 2023 yılına girdiğimizde ülkemizin ciro ve mağaza sayısı bakımından en büyük perakende kuruluşu olmayı başarmıştır. 2023 yılında 30 binden fazla çalışan sayısına ve 5230 mağaza sayısına ulaşan BİM, bu mağazalara yenilerini katmak ve büyüme rakamlarını yükseltmek için çalışmalarına devam ediyor. BİM büyüme hedefleri doğrultusunda 2023 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını açıkladı. BİM güncel iş ilanları, iş başvurusu formu ve alım yapılacak kadrolar ile ilgili detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Birleşik Mağazalar A.Ş İş İlanları 2023

BİM iş ilanları kapsamında çok sayıda personeli istihdam edecek. En son yayınlanmış iş ilanlarında kasiyer, kasap, manav, mağaza elemanı, engelli işçi alımı, stok ve sipariş yönetim sorumlusu, gıda mühendisi ve gıda teknikeri, sistem destek uzmanı, depo elemanı, güvenlik görevlisi,  şoför gibi çok sayısı kadro ve pozisyona personel alımı gerçekleştirileceği belirtildi. BİM iş ilanlarında ilkokul mezunu, lise mezunu ya da yükseköğretim kurumu yani üniversite mezunu adaylar için kadrolar yer almaktadır. Bu adaylar sözleşmeli veya geçici olarak istihdam edileceklerdir.Ülkemizin en hızlı büyüyen perakende zinciri olan BİM bu başarısını kadrosuna katmış olduğu çalışanlarına borçludur. BİM insan kaynakları tarafından yapılan açıklamada yapılacak olan eleman alımı için tüm özel şartların yanında mülakat aşamasında adaylardan güler yüzlü kişileri kadroya almak için çaba sarf ettiklerini belirtmiş ve alınacak olan personellerin büyük bir aileye geldikleri hatırlatılmaktadır. Aşağıda en çok alımı yapılan kasiyer, güvenlik görevlisi, kasap manav gibi pozisyonlar için başvuru şartları yer almaktadır. Adayların ilanlara iş başvurusu yapmadan önce başvuru şartlarını detaylı bir şekilde incelemeleri gerekmektedir.

BİM Kasiyer, Kasap, Manav, Şarkütör Alımı İçin Başvuru Şartları

 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adaylar iş başvurusu yapabilmektedirler.

BİM Depo Elemanı Alımı İçin Başvuru Şartları

 • En az ilköğretim mezunu
 • 18-35 yaş aralığında,
 • Depo içerisinde düzeni sağlayabilecek,
 • Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek,
 • Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan,
 • Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli,
 • Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, adaylar iş başvurusu yapabilmektedirler.

BİM İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yukarıda vermiş olduğumuz başvuru şartları sadece en çok eleman alımı yapılan kadrolar içindir. Diğer başvuru şartlarına ve açık iş ilanlarına vermiş olduğumuz bağlantıdan ulaşabilirsiniz. BİM personel alımı şu an için İstanbul, Amasya, Çankırı, Bursa, Bolu, Zonguldak, Hatay, Yalova, Bingöl, Bitlis, Antalya, Burdur, Çanakkale, Ankara, Edirne, Isparta, Artvin, Giresun, Kayseri, Nevşehir, Afyon, İzmir, Aydın, Sivas illeri için yayınlanmış olsa da yıl içerisinde aktif olarak hizmet verdiği 81 il için de eleman alımı ilanları yayınlanacaktır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolaylıkla iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akabinde insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağıracaktır. Bim iş ilanları ve işe alım süreci hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BİM İş Başvurusu Formu İçin Hemen TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.