Bilkom, 1984 yılında kurulmuş olan, bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Şirket 2000 yılında Koç Topluluğu bünyesine katılmıştır. Bilkom, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde sektörünün en büyükleri arasında yer edinmiştir. Bilcom günümüzde; Apple, Huawei, Asus, Alcatel, Warner Bros, DJI, Naztech, Hypergear ve Celly gibi öncü markaları portföyünde barındırmaktadır. Merkezi İstanbul ilimizde Ataşehir’de yer almakta olan firma bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bilkom tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bilkom İş İlanları 2023

Bilkom günümüzde 500’den fazla ticari iş ortağı ile 81 ilimizde 5 bini aşkın satış noktasında senede 1.5 milyon ürünü, Türk tüketiciler ile buluşturmayı başarmıştır. Dijital çağa ayak uydurmayı başaran Bilkom, bu alanda dağıtım sektöründe öncü firmalardan birisi olmayı başarmıştır. Bünyesinde çok sayıda çalışan bulunan kurum bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Bilkom tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; iş akış süreçleri uzmanı, ürün yöneticisi, kanal yöneticisi, bölge satış sorumlusu, operasyon yöneticisi, muhasebe uzmanı, ürün danışmanı, teknisyen, hesap yöneticisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki Bilkom Bilişim tarafından yayınlanan bu iş ilanlarına nereden iş başvurusu yapılır?

Bilkom İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bilkom bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu ile kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Bilkom iş başvuruları, Koç Kariyer sayfası üzerinden yapılmaktadır. Aşağıdaki bağlantıya girmenizin ardından “Şirketler” sekmesinden Bilkom şirketini seçerek, bu şirket tarafından yayınlanan iş ilanlarını görebilirsiniz. Akabinde de bunlara iş başvurusunda bulunarak, öz geçmişinizi insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz.

Bilkom çalışanlarının yüzde 70’i Y kuşağıdır. Oldukça iyi çalışma şartları sunan firmanın çalışan bağlılığı yüzde 80’lere yaklaşmış durumda. Bu durum çalışanların şirketten memnun olduklarını ve iş değiştirme gayreti içerisinde olmadıklarını göstermektedir. Bu yüzden Bilkom çalışmak isteyeceğiniz türde bir şirket olarak öne çıkıyor. Bu yazımızda Bilkom iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bilkom İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.