Bilkent Holding AŞ veya Tepe Grubu Şirketleri, Türkiye’de faaliyet gösteren holding kuruluşudur. Bilkent Holding bünyesinde 40’tan fazla şirket bulunmaktadır. Bu şirketler; inşaat, bilişim, mobilya, turizm, finans, kağıt, enerji, havalimanı işletmeciliği gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteriyorlar. 1986 yılında kurulmuş olan Bilkent Holding, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük holdinglerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Bilkent Holding bu büyümenin sürmesi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemler de bünyesine personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Bilkent Holding bünyesinde yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bilkent Holding İş İlanları 2020

Bilkent Holding, bünyesinde faaliyet gösteren tüm şirketlerde en iyisi olma amacıyla yola çıkmıştır. Bünyesinde bulunan markaları ülkemizde bilinen ve en çok iş başvurusunda bulunulan şirketlerdir. Bilkent Holding bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.Bilkent Holding bünyesinde yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; tasarım mühendisi, teklif mühendisi, dış ticaret uzmanı, yönetici asistanı, temizlik görevlisi, temizlik şefi, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bilkent Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bilkent Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Yapacak olduğunuz başvurular daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Bilkent Holding gibi ülkemizin en büyük firmalarından birisinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Bilkent Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bilkent Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BİLKENT HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bilkent holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bilkent holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.