Yenipazar, Bilecik ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. 1926’ya dek Söğüt’e bağlı, 1926’dan sonra Gölpazarı ilçesine bağlı bir bucak iken, 3392 sayılı yasa ile ilçe statüsüne alınmış, 11 Ağustos 1988’den itibaren ilçe olmuş. 26 Mart 1989’da Belediye olmuştur. Yenipazar Belediyesi ülkemizde nüfus olarak en küçük ilçelerden bir tanesidir. Günümüz itibariyle nüfusu 3 bin seviyelerindedir. Yenipazar Belediyesi bünyesine çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yenipazar Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yenipazar Belediyesi İş İlanları 2023

Yenipazar tarihi ve kültürel açıdan önemli ilçelerimizden bir tanesidir. Yenipazar Belediyesi ilçenin tarihi dokusunu korumak ve ilçenin ekonomik olarak gelişmesi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Bu kapsamda çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıdadır.Yenipazar İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Yenipazar Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; beden işçisi, temizlik işçisi, kepçe operatörü, iş makineleri operatörü, şoför, güvenlik görevlisi, büro memuru, zabıta memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Yenipazar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yenipazar Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Yenipazar Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER YENİPAZAR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yenipazar konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yenipazar duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.