Biga, Çanakkale ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Toplam nüfus açısından Çanakkale ilimizin en büyük ilçesi durumundadır. Biga Belediyesi, ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmakta olan, ülkemizin en çalışkan belediyelerinden bir tanesidir. Biga Belediyesi ihtiyaçları kapsamında her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Biga Belediyesi tarafından yayınlanan büyün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Biga Belediyesi İş İlanları 2018

Biga, günümüz itibariyle 90 bini aşkın nüfusa sahiptir ve günden güne de bu rakam artmaya devam etmektedir. Biga Belediyesi ise artan bu nüfus yoğunluğu sebebi ile çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Biga Belediyesi yapmış olduğu çalışmaların aksamadan sürmesi adına da çeşitli zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Aşağıda Biga Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları yer almaktadır.  • Facebook Üzerinden Biga İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN
  • Biga Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Biga Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; bahçe bakım elemanı, filit işçisi, güvenlik görevlisi, şoför, büro memuru, zabıta gibi daimi, sözleşmeli, geçici gibi statülerde bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır.  İlanlarda ayrıca ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu engelli, eski hükümlü personellerin iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Biga Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Biga Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak iş ilanları yayınlanmadan belediye bünyesinde bulunan insan kaynakları gibi departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Biga Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BİGA BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, biga belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan biga belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.