Bezmialem Vakıf Ünivrsitesi, İstanbul ilimizde Fatih ilçesinde yer almakta olan bir vakıf üniversitesidir. 2010 yılında kurulmuştur. İsmini Osmanlı padişahı II. Mahmud’un eşi, Abdülmecit’in annesi Bezmialem Valide Sultan’dan alır. Üniversite içerisinde yer almakta olan hastaneye ise Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi denmektedir. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (eski adı Vakıf Gureba Hastanesi Osmanlı padişahı Abdülmecid’in annesi Bezmialem Valide Sultan bu hastaneyi fakir müslümanlar için kurdurmuştur. Gerek üniversite bünyesine gerekse hastane bünyesine ihtiyaçları kapsamında çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Bezmialem tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bezmialem İş İlanları 2023

Bezmialem Hastanesi ülkemizin en köklü kuruluşlarından bir tanesidir. Hastane 1845 yılında kurulmuştur. Hastane ve üniversite bünyesinde çok sayıda çalışan bulunmaktadır. Bu çalışanlara ek ihtiyaçları kapsamında çeşitli dönemlerde ise yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.İstanbul İline Ait Diğer İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Bezmialem tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; pretisyen hekim, fizik tedavi uzmanı, dermatoloji uzmanı, hemşire, ebe, hasta bakıcı, inşaat ustası, hasta hizmetleri müdürü, elektrik teknisyeni, medikal onkoloji uzmanı, biyomedikal tekniker, kalite yönetim müdürü, beyin ve sinir cerrahı, mimar, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bezmialem İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bezmialem bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Bezmialem iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bezmialem İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BEZMİALEM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bezmialem konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bezmialem duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.