İstanbul ilimizde yer almakta olan Beyoğlu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı yapacağını açıkladı. Beyoğlu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında çöp toplama ve yol süpürme işçisi alımı yapacaktır. İlan kapsamında 13 engelli işçi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Beyoğlu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

Adayların en az ilköğretim ve en fazla lise mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca askerliğini yapmış olması aranan diğer bir başvuru şartıdır.

İş tanımı : Beyoğlu ilçesi sınırları dahilinde temizlik katı atık toplama, nakli ve süpürme işidir.

Aranan nitelikler : işitme, görme, zihinsel, özürlü ve astım hastası olmaması

Başvuru adresi  : Sütlüce Mahallesi Halıcıoğlu Yanyol Caddesi Bademlik Mevkii Beyoğlu

İrtibat Kişisi : Kayhan Çakıroğlu 05355587161

Bu yazımızda Beyoğlu Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanan bütün ilanlara da Beyoğlu Belediyesi İş Başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.