Beymen, ülkemizde faaliyet göstermekte olan hazır giyim markalarından bir tanesidir. 1971 yılında Osman Boyner tarafından kurulmuştur. Beymen’in,; Beymen Multibrand Stores, Beymen Club, Beymen Blender ve Beymen Shu adlarında alt markaları bulunmaktadır. Beymen kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesine aralıksız olarak devam etmiş ve günümüzde 60’ı aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Beymen büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda ilimizde yeni mağazalar açmaya devam etmektedir ve hem bu mağazalarına hem de mevcut durumunda faaliyette olan mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Beymen tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Beymen İş İlanları 2023

Dior, Saint Laurent, Valentino, Celine, Stella McCartney, Dolce&Gabbana gibi pek çok marka, Türkiye’de sadece Beymen mağazalarında satılmaktadır. Bugün 400’den fazla dünya markasını bünyesinde bulunduran Beymen’in kendi koleksiyonları, dünyada best-in-class (sınıfının en iyisi) olarak kabul ediliyor. Beymen büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Beymen tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza müdürü, satış müdürü, satış yöneticisi, part time satış danışmanı, kasiyer, operasyon yöneticisi, depo elemanı, teknik eleman, servis elemanı, satış danışmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Beymen İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Beymen bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından açık iş pozisyonları sekmesine tıklayarak güncel ilanlara ulaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Beymen iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Beymen İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BEYMEN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, beymen konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan beymen duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.