Beyaz Show, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk tarafından yapılmakta olan bir talk-show programıdır. Beyaz Show, 1996 yılından bu yana her hafta Cuma günleri yayınlanmaktadır. Beyaz Show, Kanal D’de yayınlanmaktadır. Yayınlandığı günlerde en çok izlenen programlardan bir tanesi olmayı başaran ve bu istikrarını uzun yıllardır sürdürebilen Beyaz Show, her hafta eğlenceli görüntülere sahiplik yapmaktadır. Bu eğlenceyi TV ekranlarından yaşamak istemeyen çok sayıda kişi ise Beyaz Show’a katılarak seyirci olmak istediklerini belirtmektedir.

Beyaz Show’da nasıl seyirci olunur?

Beyaz Show’da seyirci olmak için izlemeniz gereken iki farklı yöntem bulunmaktadır. Öncelikle ilk olarak telefon ile iletişim kurarak Beyaz Show’da seyirci olabilirsiniz. Bunun için 0212-478-00-88 telefon numarasını aramanız yeterlidir. Daha sonra görevliler, bilgilerinizi talep edecek ve seyirci olmak için başvurunuzu alacaklardır.Beyaz Show’da seyirci olmak için ikinci yol ise izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr mail adresi üzerinden iletişim kurmaktadır. Bunun için ilgili iletişim adresine yani mail adresine iletişim bilgilerinizi ve Beyaz Show’da seyirci olmak istediğinizi açıklayan bir mail iletmeniz yeterlidir. Akabinde görevliler, tekrardan sizlerle iletişime geçeceklerdir.

Beyaz Show’da canlı yayına bağlanmak için ne yapmalıyım?

Bunun akabinde Beyaz Show yayınlanırken, canlı yayına da bağlanma şansınız bulunmaktadır. Her programda birkaç kez canlı bağlantı kurularak, telefon bağlantı sağlanmaktadır. Bunun için de 0212-413-52-72 telefon numarasını aramanız yeterlidir.

Beyaz Show’a katılmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Sadece seyirci olarak değil, Beyaz Show’a konuk olarak da katılma imkanınızın olduğunu biliyor muydunuz? Beyaz Show her hafta çok sayıda ünlü ismi ağırlamakla kalmıyor, aynı zamanda yetenekli kişileri de programa konuk ediyor. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formunu kullanabilirsiniz. Başvuru formunda kişisel bilgileriniz, fotoğrafınız ve yeteneğinizi açıklayıcı bir video doldurma yeri bulunmaktadır.

Bu yazımızda Beyaz Show seyirci başvurusu ile Beyaz Show’da seyirci olmak istiyorum, ne yapmalıyım konularında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Beyaz Show Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER BEYAZ SHOW HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, beyaz show konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan beyaz show duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.