Beşiktaş, İstanbul ilimizde yer alan ilçelerden bir tanesidir. Adını İstanbul’un en eski semtlerinden bir tanesi olan Beşiktaş semtinden almaktadır.  Hem nüfus, hem de alan olarak İstanbul kentinin küçük ilçelerinden biri olmasına karşın iki kıtayı ve İstanbul’un iki yakasını birbirine bağlayan Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin bağlantı yollarını bulundurduğu için günlük ortalama 2 milyon kişinin geçtiği, sahip olduğu son dönem Osmanlı mimarisi eserleri, Boğaziçi yamaçlarındaki doğa manzaraları, üniversiteler ve Levent-Maslak hattındaki iş merkezlerinin yer aldığı canlı bir alandır. Beşiktaş Belediyesi 2023 yılı içinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmayı planlamaktadır. Beşiktaş Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile bu ilanlara ait açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Beşiktaş Belediyesi İş İlanları 2023

Beşiktaş ilçesi nüfus bakımından İstanbul’un en kalabalık ilçelerden birisi değildir. 2023 yılı itibariyle nüfusu 200 bini geçmiş durumdadır. Ancak konumu sebebi ile her gün milyonlarca insanın geçiş güzergahında yer bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı da idaresi oldukça zor yerlerden bir tanesidir. Ancak Beşiktaş Belediyesi uzun yıllardır yapmış olduğu çalışmalar ile Beşiktaş’ı İstanbul’un en güzel yerlerinden birisi haline dönüştürmeyi başarmıştır. Beşiktaş Belediyesi bu çalışmaların tüm hızıyla devam edeceğini belirtmiştir. Beşiktaş Belediyesi bu çalışmaların aksamadan sürmesi adına ihtiyaç duyduğu dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aşağıda Beşiktaş Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları yer almaktadır. İlanlar yayınlandıkça liste de güncellenmeye devam edecektir.Facebook üzerinden Beşiktaş İlçesine Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Beşiktaş Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Beşiktaş Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; güvenlik görevlisi, mimar, mühendis, avukat, zabıta memuru, psikolog, şoför, çöpçü, hizmetli, temizlik görevlisi, tekniker, teknisyen, veteriner, veznedar gibi sayısız bay ve bayan adaylar için kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlar akabinde işe alınacak olan personeller sözleşmeli, geçici, daimi ve kadrolu gibi çeşitli statülerde istihdam edileceklerdir. İlanlarda ayrıca stajyer, engelli personel alımı ve eski hükümlü işçi alımı gerçekleştirildiği de görülmektedir. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Beşiktaş Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Beşiktaş Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. İş ilanları yayınlandığında ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi bütün ilan bilgilerini siz değerli okurlarımız ile sosyal ağlar üzerinden paylaşacağız. Harici olarak Beşiktaş Belediyesi bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş yani CV bırakılarak yapılan iş başvurularını kabul etmemektedir. Bu sebepten dolayı Beşiktaş Belediyesi bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için ilanların yayınlanmasını ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Beşiktaş Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, beşiktaş belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan beşiktaş belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.