Beltur, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş olan ve turizm işletmeciliği ağırlıklı olan bir şirkettir. Şirket ilk yıllarında İstanbul ilimizde yer alan çürümek üzere bulunan binaların onarımı ile başlamıştır. 1 Ocak 1999 tarihinde İSO 9002 kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. Bu belge ile Türkiye’de ilk olarak İSO 9002 belgeli Restoran işletmesi olmayı da başarmıştır. Beltur faaliyetlerini aksamadan devam ettirmek adına ihtiyaç duyduğu zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Beltur tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Beltur İş İlanları 2023

Beltur bünyesinde hizmet vermekte olan çok sayıda işletme bulunmaktadır. Bunlar; Çubuklu Korusu, Yıldız Korusu, Emirgan Korusu, Küçükçamlıca Korusu, Paşalimanı Kafeterya, Feshane’dir. Beltur bünyesinde çeşitli zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Beltur tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro personeli, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Beltur İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Beltur tarafından yayınlanan iş ilanları önceleri kurumun web adresi olan www.beltur.istanbul adresinde yayınlanmaktaydı. Fakat bu iş başvuru formu kaldırıldı. Artık Beltur işe alım yapacak olduğunda İBB’nin kendisine ait olan kariyer portalları üzerinden iş duyuruları yayınlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya girerek kolay bir şekilde açık iş pozisyonu var mı görebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Şayet açık iş pozisyonu bulunmuyorsa da genel başvuru kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Bu yazımızda Beltur iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Beltur İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BELTUR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, beltur konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan beltur duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.