Ankara Büyükşehir Belediyesi iştirakı olan BELTAŞ A.Ş. Ankara’nın resmi kuruluşların teknik ihtiyaçlarını karşılamak olan  şirketimiz  1993  yılında   kurulmuş  olup, Trafik  İşaretleme  (yol güvenliği)  ve  Otopark  İşletmeciliği  sektöründe faaliyet göstermektedir. BELTAŞ, yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. BELTAŞ ilan kapsamında beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 31 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgilere yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

BELTAŞ İşçi Alımı İlanı 2018

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Adayların TC vatandaşı olmaları, 18 yaşını doldurmuş olmaları ve engelli raporuna sahip olmaları gerekmektedir. Adaylardan başvuru sırasında kimlik belgesi, fotoğraf ve engelli raporu fotoğrafı istenecektir.

Başvuru Adresi : Yeşiltepe Mahallesi Kuzey Ankara 1. Etap Küme Evleri No:5 Keçiören Ankara

İrtibat Kurulacak Kişi : Nizayi Gündoğan

Telefon 0312 538 15 15

Bu yazımızda BELTAŞ tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.