Ankara Kömür ve İhtiyaç Maddeleri Limited Şirketi ya da bilinen kısa adı ile BELKO, 1986 yılında kurulmuş olan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren iştiraklerden bir tanesidir. BELKO, kömür dağıtımı, temini ve satışı konularında faaliyet göstererek, başkentlileri kalorisi yüksek, ucuz ve kaliteli kömürle buluşturmak maksadıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanında 2013 yılından bu yana şehre havayolu ile gelen kişileri şehir merkezine ve şehirler arası otobüs terminali (AŞTİ)’ye götürmek maksadıyla götürmek maksadıyla BELKO AİR markası altında hizmet sunmaktadır. BELKO bünyesine faaliyetlerini sürdürmek maksadıyla çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. BELKO bünyesinde yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BELKO İş İlanları 2023

BELKO, vatandaşın kaliteli kömürü makul fiyatlarla alabilmesi için; satış kârlılığına bakmaksızın faaliyetlerine devam ettirmektedir. Bu kapsamda bünyesine yeni çalışan ihtiyaçları doğan BELKO, çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BELKO tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi, büro memuru, stajyer, tekniker, teknisyen, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

BELKO İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

BELKO şirketi yeni personel ihtiyacı oluştuğunda İŞKUR üzerinden ilan yayınlamaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip ederek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. BELKO Air şirketine ise aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurabilirsiniz. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecektir. Bu yazımızda BEKO iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BELKO AİR İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BELKO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, belko konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan belko duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.