BELKA A.Ş., Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan iştiraklerden bir tanesidir. Kurum, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı birimlere, ihale yoluyla alınan hizmet işleri kapsamında personel, iş makinesi, kamyon, araç ve ekipman temini yapmaktadır. Tüm bunların yanında BELKA A.Ş. bünyesinde hizmet veren uzman personellerin iş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili eğitimler düzenlemektedir. BELKA A.Ş. bünyesinde istihdam edilen çok sayıda çalışan bulunmaktadır. Kurum bu çalışanlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. BELKA A.Ş. tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BELKA A.Ş. İş İlanları 2023

BELKA A.Ş., Ankara ilimizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet sunmak amacıyla; yol, asfalt, hafriyat, altyapı çalışmaları ile kanal, ızgara, yağmur suyu hatlarının bakım ve onarımı gibi konularda aralıksız hizmet vermektedir. Kurum bu çalışmaları ara vermeksizin yerine getirmek maksadıyla çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve ilanlar yayınlayarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BELKA A.Ş. tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; beden işçisi, şoför, iş makineleri operatörü, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, özel güvenlik görevlisi, mühendis, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

BELKA A.Ş. İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BELKA A.Ş. yeni personel ihtiyacı oluştuğu zaman İŞKUR üzerinden iş ilanı yayınlamaktadır. BELKA A.Ş. bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız bu ilanları takip etmeli ve başvurularını gerçekleştirmelidirler. Harici olarak İnternet üzerinden iş başvurusunda bulunabileceğiniz bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. İlanlar yayınlandığında devlette.com web sitemiz üzerinde de bu ilanları sizlerle paylaşacağız. Bu yazımızda BELKA A.Ş. iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BELKA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, belka konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan belka duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.