Ülkemizde belediyecilik anlayışı son yıllarda oldukça ilerlemiştir. Bu doğrultuda belediyelerden beklenen talepler de artmaktadır. Belediyeler, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek adına hizmet alanlarını günden güne geliştirmektedirler. Ankara Büyükşehir Belediyesi, hizmet sahasına son olarak BELPA A.Ş. şirketini eklemiştir. BEL-PA, 1989 yılından bu yana hizmet vermekte olan; engelliler ve rehabilitasyon hizmeti, yaşlılara hizmet merkezi, camii temizlik hizmetleri, taziye hizmetleri, 188 alo ambulans, 188 alo cenaze, Sincan Evcil Hayvanlar Parkı, Gölbaşı geçici hayvan bakımevi ve rehabilitasyon merkezi, temizlik hizmetleri, Sincan Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi, düğün sünnet organizasyonları gibi alanlarda görevlidir. BEL-Pa, tüm bu faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek maksadıyla bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. BEL-PA tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BEL-PA İş İlanları 2023

BEL-PA, sorumluluk alanına giren tüm hizmetleri müşterilerin talebi doğrultusunda mevzuatlara uygun bir biçimde gerçekleştirmekte, engelli ve yaşlı bireylerin ihtiyaçlarını karşılayarak onları tekrar topluma adapte etmeyi amaçlamaktadır. BEL-PA faaliyetlerini yerine getirmek için bu kapsamında bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BEL-PA tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; engelli personel, eski hükümlü işçi, beden işçisi, şoför, özel güvenlik görevlisi, büro personeli, mühendis, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

BEL-PA İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BEL-PA A.Ş. yeni personel ihtiyacı oluştuğu vakit iş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanları genel olarak İŞKUR adresi üzerinden yayınlanmaktadır. Bu ilanlara İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden müracaat edilebilmektedir. Çeşitli dönemlerde ise KPSS şartı olmadan, açıktan alımlar yapmaktadırlar. Bu alımlar için de kendi insan kaynakları bölümünü kullanmaktadırlar ve bu ilanlara bireysel olarak aşağıda vermiş olduğumuz adres sayesinde müracaat edilebilir. Bunların dışında kurum bünyesinde çalışma fırsatı elde etmeniz için bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Bu yazımızda BEL-PA iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BEL-PA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bel-pa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bel-pa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.