Beko, beyaz eşya ve elektronik markasıdır. Koç Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan Beko, 1954 yılında kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdüren Beko, bu büyümesini düzenli kılmak adına çalışmalarına da tüm hızıyla devam etmektedir. Beko, bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacaktır. Beko tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Beko İş İlanları 2020

Beko ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesidir. Bünyesinde 15 bini aşkın çalışanı bulunan Beko, bu çalışanlara ek olarak 2020 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.Beko tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; mühendis, stajyer, arge teknisyeni, satış danışmanı, bakım teknisyeni, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel alımı, güvenlik görevlisi, tekniker, mağaza satış elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların part time, full time olarak başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Beko İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Beko gibi ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen kişiler, aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Beko iş başvurusu kurumun resmi İnternet adresi olan arcelikas sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları akabinde kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Akabinde bu aşamayı da başarıyla geçen bireyler Beko’da çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Beko iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Beko İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.