Beko, Koç Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan bir beyaz eşya ve elektronik markasıdır. Ülkemizde sanayileşmenin yeni yeni arttığı dönemlerde Vehbi Koç, Türkiye’ye döviz girdisi sağlayacak bir ürün aramaktaydı. Bu doğrultuda salça ve konserve fabrikası için Bejenaro firması ile ortaklık kurdu ve şirketin markası iki şirketin ilk iki harfi alınarak Beko oldu. Fakat ülkenin durumu sebebi ile şirket faaliyete geçirilemedi. 1983 yılına kadar Arçelik distribütörü olarak faaliyetlerini sürdürmüş ve bu tarihten sonra beyaz eşya alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Daha sonra ise Koç Grubu tarafından dayanıklı tüketim grubunda ihracat markası olarak belirlenmiştir. Beko, yurt dışında satışa sunulmuş olan ilk Türk beyaz eşya markasıdır. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren firma, bir dünya markası olma hedefi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Beko bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Firma bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Beko tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Beko İş İlanları 2023

Beko, yurt dışında en çok bilinen markalarımızdan bir tanesidir. Günümüzde dünyanın 100’ü aşkın ülkesinde 280 milyonu aşkın tüketiciye ulaşmayı başarmışlardır. Bugün her iki saniyede bir Beko markalı ürünler satılmaktadır. Ülkemize en çok döviz girdisi sağlayan firmaların başında yer alan Beko’nun bu başarısında bünyesinde istihdam edilen çalışanlarının payı büyüktür. Beko bu çalışanlarına ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Beko tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; mühendis, stajyer, arge teknisyeni, satış danışmanı, bakım teknisyeni, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel alımı, güvenlik görevlisi, tekniker, mağaza satış elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların part time, full time olarak başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Beko İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Beko ülkemizde en çok istihdam yaratan firmaların başında yer almaktadır. Beko fabrikası veya Beko mağazalarından bir tanesinde ya da yurt dışında çalışma imkanı elde etmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından açık iş pozisyonları ile bunlara ait başvuru tarihleri ve şartları gibi bilgilere ulaşabileceksiniz. Bu ilanlardan size uygun olanına başvuru yapabilir veya genel başvuru kısmından özgeçmişinizi kurumun insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz. Bu yazımızda Beko iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Beko İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.