Beğendik Market, 1986 yılında ilk mağazasını Kayseri ilimizde açan bir perakende marketler zinciridir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Beğendik, günümüzde Ankara, Kayseri ve Nevşehir ilimizde 20’yi aşkın markete sahiptir. Beğendik market ülkemizde perakende sektörünün en önemli oyuncularından bir tanesidir. Beğendik Market büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürürken çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Beğendik Market tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Beğendik Market İş İlanları 2023

Beğendik ülkemizde perakende sektörünün öncülerinden bir tanesidir. Ülkemizde ilk barkod sistemi Beğendik tarafından kullanılmış, ilk öz markalı ürünleri raflarına Beğendik taşımış, ilk sadakat kartını yine bu köklü firma çıkarmıştır. Beğendik sektöre yeni açtığı mağazalarla birlikte ilkleri getirmeye devam etmektedir. Bünyesinde çok sayıda kişiyi istihdam eden firma, bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Çağdaş Market İş İlanları İçin TIKLAYIN

Beğendik Mağaza İşletmeleri tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; endüstriyel soğutma teknisyeni, kasiyer, manav, market yöneticisi, şarküteri görevlisi, depo elemanı, şoför, kasap gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Beğendik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Beğendik iş ilanları kurumun resmi web adresi üzerinde ve çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlanmaktadır. Beğendik bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu ile özgeçmiş havuzuna iletilecektir. Başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda eleman açığı oluşması durumunda da başvurunuz değerlendirilmeye alınacaktır. Akabinde insan kaynakları ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Beğendik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Beğendik İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BEĞENDİK MARKET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, beğendik market konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan beğendik market duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.