Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. veya bilinen kısa adı ile BEDAŞ, İstanbul ilimizde Avrupa Yakası için hizmet vermekte olan bir elektrik dağıtım firmasıdır. Bünyesinde milyonlarca elektrik abonesi bulunmaktadır. BEDAŞ bünyesinde hizmet alan vatandaşlarımızın en çok karşılaştığı sorunların başında ise elektrik fatura detaylarını, fatura miktarını nasıl öğreneceklerdir. Yazımız devamında BEDAŞ fatura görüntüleme hakkında detaylı bilgiler verdik.

BEDAŞ Elektrik Faturası Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Günümüzde bir çok işlemimizi sıra beklemeden, kolaylıkla bilgisayar başında ya da akıllı telefonlar, tabletler ile gerçekleştirebiliyoruz. Şirket de bu kolaylıkları müşterileriyle buluşturmak için her geçen gün kendi hizmet ağlarını güncellemektedirler. Bu bağlamda bu teknolojik değişimleri ve gelişmeleri en iyi takip eden, en hızlı uygulayan şirketlerin başında yer alan BEDAŞ internet üzerinden online olarak İstanbul Avrupa Yakası için elektrik faturası borç sorgulama, fatura görüntüleme, borç ödeme, abone sorgulama gibi bir çok işlemi kolaylıkla yapmanıza olanak tanıyor. BEDAŞ tarafından hazırlanmış ve hizmetinize sunulmuş İstanbul Avrupa Yakası elektrik faturası borç sorgulama aracına aşağıdan ulaşabilirsiniz.BEDAŞ elektrik faturası borcunuzu sorgulamak için kurumun resmi web adresi olan ” https://www.ckbogazici.com.tr/” sayfasına giriş yapmalı ve akabinde online işlemler kısmına girmelisiniz. Burada kullanıcı işlemleri kısmından kayıt olabilir ve fatura detaylarınızı görebilirsiniz. Şayet üyeliğiniz varsa da giriş yaparak yine bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerinden Bedaş Elektrik Faturası Sorgulama

Yukarıda bulunan BEDAŞ Avrupa Yakası elektirk faturası borç sorgulama aracı ile Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthana, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde bulunan abonelerin elektrik faturası borç öğrenme , fatura görüntüleme, fatura dökümü alma gibi abonelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.  Ya da ALO 186 BEDAŞ çağrı merkezinin arayarak faturanız hakkında detayları alabilirsiniz.


DİĞER BEDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bedaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bedaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.