Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile BEDAŞ, 2013 yılında kurulan ve İstanbul ile çevresine elektrik enerjisi sağlayan bir kuruluştur. Yılda 30 milyar kilovata yakın elektrik dağımı gerçekleştirilen İstanbul’un Avrupa yakasında, her geçen gün artan elektrik ihtiyacını kaliteli, kesintisiz ve verimli bir şekilde karşılamak için çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. BEDAŞ bu faaliyetlerine devam etmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. BEDAŞ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

BEDAŞ İş İlanları 2023

İstanbul ilimizin büyüklüğü ve elektrik ihtiyacı düşünüldüğünde BEDAŞ’a büyük sorumluluk düşmektedir. BEDAŞ bu sorumluluk karşısında faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmekte ve bünyesine de çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin TIKLAYIN

BEDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; regülasyon uzman yardımcısı, stratejik planlama ve analiz yönetmeni, saha analiz yönetmeni, saha operasyonları mühendisi, iş analisti, elektrik teknikeri, güvenlik görevlisi, avukat, engelli personel, elektrik teknisyeni, sözleşmeli mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

BEDAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BEDAŞ bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz bağlantıya girmenizin ardından açık iş pozisyonları ile bu ilanlara ait başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda BEDAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BEDAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BEDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bedaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bedaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.