Bayındır Holding 1991 yılında Mehmet Emin Bayındır tarafından kurulmuş olan ve Türkiye’de faaliyet gösteren bir holding kuruluşudur. Gıda, hastane, inşaat ve turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. 1997 yılında ana ortakları Bayındır Holding şirketleri olan Bayındır Bank kurmuştur. Ancak mali bütçesi zayıflayan bankaya daha sonra TMSF tarafından el konulmuştur. Bayındır Holding büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürürken çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Bayındır Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bayındır Holding A.Ş. İş İlanları 2023

Bayındır Holding amiral gemisi Bayındır Hastaneleridir. Bayındır Holding bünyesinde bunun dışında Bayındır İnşaat, ASBEK, Bayındır Gayrimenkul Geliştirme ve Pazarlama, Bayındır Menkul, Bayındır Sigorta, Bayındır Leasing, Bayındır Factoring, Bayındır Enerji, BRT gibi şirketler bulunmaktadır. Bayındır Holding büyümesine ara vermeksizin devam etmekte ve çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Bayındır Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; ön muhasebe elemanı, avukat, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, satış temsilcisi, özel güvenlik görevlisi, pazarlama müdürü, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bayındır Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bayındır Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanınca değerlendirilecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Bayındır Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bayındır Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BAYINDIR HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bayındır holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bayındır holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.