Bauhaus; atölye, ev ve bahçe ile ilgili her türlü ihtiyaç malzemesinin satışının yapıldığı alışveriş mağazaları bulunmakta olan perakende satış şirketidir. İlk mağazasını 1960 yılında Almanya’da açılmıştır. Bauhaus, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde alanındaki en büyük markalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Bauhaus büyüme hedefleri doğrultusunda ise her sene yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Bauhaus bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bauhaus tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Bauhaus İş İlanları 2023

Bauhaus; Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Danimarka, Finlandiya, Hırvatistan, İspanya, İsveç, İsviçre, İzlanda, Macaristan, Norveç ve Slovenya ve Türkiye’de çok sayıda satış mağazası ve Franchising mağazaları bulunmaktadır. Bauhaus ülkemize de büyüme hedefleri doğrultusunda çok önem vermektedir ve Ankara, Bursa, İstanbul, Antalya gibi illerimizde mağazaları bulunmaktadır. Bauhaus bu mağazalara ve yeni açacak olduğu şubelere çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Bauhaus tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, ithalat sorumlusu, satış destek elemanı, gezici merchandiser, bayan satış elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabildikleri part time ve full time kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bauhaus İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bauhaus tarafından yayınlanan iş ilanlarının tamamı, kurumun resmi İnternet adresi üzerinde yer bulmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayabilirsiniz. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Bauhaus gibi köklü ve büyük bir kuruluşta çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda Bauhaus iş ilanları ile işe alım süresi hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bauhaus İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BAUHAUS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bauhaus konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bauhaus duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.