Batman Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile eski hükümlü işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Batman Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında beden işçisi, havuz suyu operatörü, otobüs şoförü alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da yüksek lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 24 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Batman Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

09.05.2018 tarihinde Saat 10.00 da Batman Belediyesi Konferans Salonunda kura çekilecektir. İsteyen kura çekimi sırasında hazır buluna bilinecektir.

Beden İşçisi Alımı

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da yüksek lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 beden işçisi alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Havuz Suyu Operatörü

Adayların havuz suyu operatörü belgesine sahip olması gerekmektedir. İlanda istenen belgelerde ve deneyim süresine sahip olmada son gün ilanın son başvuru tarihi olarak belirlenecektir. İlanın son başvuru tarihinden sonra edinilen belgeler ve deneyim süreleri geçerli sayılmayacaktır. İstenilen belgelerin 02.05.2018 mesai bitimine kadar Batman Belediyesi insan kaynakları ve eğitim müdürlüğü birimine elden ya da posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir. Belgeleri ibraz etmeyen, 02.05.2018 tarihinden sonra ibraz eden ya da eksik ibraz eden başvuru sahipleri kuraya katılmaya hak kazanamayacaklardır. Postada yaşanabilecek gecikmelerden adayların kendileri sorumlu olup ilgili tarihten sonra ibraz edilen belgeler dikkate alınmayacaktır.
09.05.2018 tarihinde Saat 10.00 da Batman Belediyesi Konferans Salonunda kura çekilecektir. İsteyen kura çekimi sırasında hazır buluna bilinecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Havuz Suyu Operatörü

Otobüs Şoförü 

Adayların d sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları ve ne az 5 sene deneyimli olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Otobüs Kaptanı (Şoförü)5

Çalışma Adresi : BATMAN BELEDİYESİ BATMAN MERKEZ

Bu yazımızda Batman Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Arıca belediyeye ait tüm ilanlara Batman Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER BATMAN BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, batman belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan batman belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.