Başkent Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi ya da bilinen kısa adı ile Başkent EDAŞ, 1995 yılında kurulmuş olan bir elektrik dağıtım firmasıdır. Başkent EDAŞ’ın yüzde yüz hissesi 2008 yılında gerçekleştirilen özelleştirme neticesinde Enerjisa’ya geçmiştir. Başkent EDAŞ, mevcut müşteri sayısı ile ülkemizde en büyük elektrik dağıtım firmalarından bir tanesidir. Faaliyet geçtiği günden bu yana ekipman ve altyapı yatırımlarına önem veren kurum, kesintisiz elektrik hizmeti sunmak adına çalışmaktadır. Bünyesinde çok sayıda çalışana sahip olan Başkent EDAŞ, bu çalışanlarına ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Başkent EDAŞ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Başkent Elektrik İş İlanları 2022

Başkent EDAŞ; Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin ve Osmaniye illerinde ve tüm ilçelerinde elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Yaklaşık 8 milyona yakın kişinin elektik dağıtım erişimi Başkent EDAŞ tarafından yapılmaktadır. 82 bin kilometre uzunluğunda elektrik dağıtım ağına sahip olan kurum bünyesinde çok sayıda çalışan istihdam edilmektedir. Başkent EDAŞ bunlara ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Başkent EDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; muhasebe elemanı, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, elektrik teknisyeni, engelli personel, harita teknikeri, şoför, stajyer, sayaç açma kapama elemanı, sayaç okuma elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Başkent Elektrik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Başkent Elektrik bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için başvurularınızı aşağıda vermiş olduğumuz insan kaynakları sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İş başvuru formu ile ulaşabileceğiniz sayfada kurum tarafından yayınlanan en son iş ilanları yer almaktadır. Bunlara ait başvuru şartlarını incelemenizin ardından başvurularınızı gönderebilirsiniz. Başvurunuz detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesine çağrılacaklardır. Bu yazımızda Başkent EDAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Başkent EDAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.