Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., Türkiye’nin en büyük elektrik dağıtım bölgelerinden biri olarak, başta Ankara olmak üzere, Çankırı, Kırıkkale, Karabük, Zonguldak, Kastamonu, Bartın merkezlerinde 3 milyonun üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. 2009 yılında Enerjisa, Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin %100 oranındaki hissenin işletme hakkını devralmıştır. Şu anda mevcut müşterilerine Enerjisa internet adresi üzerinden hizmet vermektedirler.

BAŞKENT ELEKTRİK FATURASI BORÇ SORGULAMA

Teknolojinin hayatımıza her geçen gün daha fazla girmesiyle önceden uzun kuyruklar bekleyerek gerçekleştirdiğimiz bir çok işlemi artık internet üzerinden kolaylıkla yapabiliyoruz. Bu gelişmeleri iyi analiz eden ve müşterilerine sunan şirketlerden bir tanesi de Başkent Elektrik. Enerjisa şirketine bağlı olarak çalışan Başkent Elektrik müşterilerine internet üzerinden elektrik faturası sorgulama, borç sorgulama, elektrik faturası ödeme, arıza bildirimi, abone numarası sorgulama gibi hizmetler sunuyor.  Aşağıda bulunan elektrik faturası borç sorgulama aracından müşteri numaranız, telefon numaranız ve şifreniz ile güncel dönem fatura bilgilerinizi görebilir, ödenmemiş faturalarınızı öğrenebilir ve kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.Başkent Elektrik Faturası Borç Sorgulamak İçin Hemen TIKLAYIN

Girmiş olduğunuz sayfada müşteri numaranızı veya TC kimlik numaranızı yazarak sisteme kolayca üye olabilir ve faturalarınızı güncel olarak öğrenebilirsiniz. Şayet bu işlemi gerçekleştirmek istemiyorsanız Alo 186 çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de elektrik faturanızı ne kadar olduğunu öğrenmeniz mümkündür.

Yukarıda bulunan elektrik faturası borç sorgulama aracında Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Karabük, Zonguldak, Kastamonu ve Bartın illeri için işlem yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları yorum kısmından dile getirebilirsiniz.


DİĞER BAŞKENT ELEKTRİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, başkent elektrik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan başkent elektrik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.