Başkent Doğalgaz, Ankara ilimizde doğalgaz satışı ve dağıtımını yapmakla görevli olan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan bir şirkettir. Daha önce EGO tarafından yapılan bu hizmet daha sonra bu şirkete devrolmuştur. Özelleştirilmesi düşünülen şirketin yapılan ama sonuca bağlanamayan ilk ihaledeki en yüksek değeri 1 milyar 610 milyon dolardır. Başkent Doğalgaz ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Başkent Doğalgaz tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Başkent Doğalgaz İş İlanları 2023

Başkent Doğalgaz özellikle son dönemde artan borçları dolayısıyla gündeme sıkça gelmiştir. Ancak buna karşın yatırımlarına ara vermeksizin devam etmeyi başarmış olan Başkent Doğalgaz çeşitli dönemlerde de ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Başkent Doğalgaz tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; avukat, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, mühendis, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, makine mühendisi, çevre mühendisi, kimya mühendisi, engelli personel, şoför, sayaç okuma elemanı, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Başkent Doğalgaz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Başkentgaz bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz kurumun resmi İnternet adresini ve www.devlette.com adresimizin duyurular bölümünü takip etmelidirler. İş ilanları yayınlandığında sitemiz üzerinde iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu yazımızda Başkent Doğalgaz iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Duyurular Bölümüne Ulaşmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BAŞKENT DOĞALGAZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, başkent doğalgaz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan başkent doğalgaz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.