Basın İlan Kurumu yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Basın İlan Kurumu, ilan kapsamında bahçıvan alımı yapacaktır. İlan kapsamında 15 bahçıvan alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 5 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Basın İlan Kurumu İşçi Alımı İlanı 2018

Belirli Süreli (9 ay 29 gün)sözleşmeli ve asgari ücretle çalıştırılacaktır.Daha önce Basın İlan Kurumunda alışmış olanlar tercih edilecektir. İş yoğunluğundan tür vardiyalı çalışma saatleri olduğundan, iş yerinde yatılı kalmaları gerekebilir, ayrıca hafta tatili bir gün olup, bu tatil gün de iş yoğunluğu nedeni ile hafta içi kullandırılır, gerekli görülmesi halinde fazla mesai yapılır, personel taşıma servisi mevcut değildir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden,www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptal edilmesine ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kurada çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Noter ekilişi 14.03.2018 gün saat 10.30 da Bayramoğlu mh. Zübeyde hn cd. N.41 Darıca adresindeki iş yerinde yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bahçıvan

Çalışma Adresi : ZÜBEYDE HANIM CADDESİ BAYRAMOĞLU MAHALLESİ 126/ 41400 DARICA KOCAELİ / TÜRKİYE

Bu yazımızda Basın İlan Kurumu tarafından yapılacak olan bahçıvan alımına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Basın İlan Kurumu iş imkanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.