Başgimpa’nın temelleri 1989 yılında mütevazi bir bakkal dükkanına dayanmaktadır. Daha sonra 1991 yılında Ankara ilimizde Altındağ ilçesinde açılan market, oluşacak olan marketler zincirinin ilk halkası oldu. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Başgimpa günümüzde sektöründe önemli oyunculardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Başgimpa günümüzde Ankara, Bolu, Zonguldak gibi illerimizde çok sayıda markete sahiptir. Başgimpa bu mağazalarına ve yeni açılacak olanlara çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Başgimpa tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Başgimpa İş İlanları 2022

Başgimpa ürün kalitesi ve uygun fiyat politikası ile bulunduğu konumda müşterilerinin ilk tercihi olmayı başarmış bir marketler zinciridir. Başgimpa’nın kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmesinde bünyesinde istihdam edilen çalışanların büyük payı bulunmaktadır. Şirket çalışanları düzenli olarak eğitimlerden geçirilmekte ve şirket çalışanları için etkinlikler düzenlenmektedir. Bu çalışma şartları da iş arayanların tercihlerini Başgimpa’dan yana kullanmalarına sebebiyet vermektedir. Başgimpa bünyesinde çalışan kişilere ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Gimsa İş İlanları İçin TIKLAYIN

Başgimpa tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mağaza yöneticisi, satış destek elemanı, kasap elemanı, şarküteri elemanı, manav elemanı, servis şoförü, kasiyer, market elamanı, satış danışmanı, depo personeli, engelli personel, part time eleman gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içinde; ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Başgimpa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılıyor?

Başgimpa bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kurum bünyesine başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun öz geçmiş havuzuna iletilmektedir. Akabinde başvurusu olumlu bulunan adaylar insan kaynakları tarafından iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu aşamayı da geçen bireyler Başgimpa gibi sektörün öncü firmalarından bir tanesinde çalışma olanağı elde etmektedirler. Bu yazımızda Başgimpa market iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Başgimpa İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BAŞGİMSA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, başgimsa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan başgimsa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.