Binali Yıldırım ülkemiz siyasetinin en önemli siyasetçilerinden birisidir. Başbakanlık görevinden önce 2002–2013 ve 2015–2016 yılları arasında Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olarak görevlendirilmiştir. 2014–2015 yılları arasında Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanlık görevine sürdürmüştür.  2016 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi olağanüstü kongresinde genel başkan seçilmiştir ve şu anda ülkemizin Başbakanlık makamında bulunmaktadır.

Binali Yıldırım’a Nasıl Ulaşabilirim?

Binali Yıldırım siyasi hayatı boyunca her dönemde halkla ilişkilere önem veren birisi olarak öne çıkmıştır. Bu sebepten dolayı mesaj yoluyla, mail yoluyla yada telefon gibi diğer iletişim çeşitleriyle kendisine ulaşmayı mümkün kılmıştır. Kendisine akp.org.tr  resmi web sitesi üzerinden de ulaşılabileceği gibi en kolay ve basit yöntem olan BİMER yani Başbakanlık İletişim Merkezi üzerinden de ulaşılabilmektedir. Devlette.com olarak kendisine ulaşım yolu olarak elektronik posta adresi, telefon numarası gibi iletişim yolları yerine BİMER tercih edilmesi önerimizdir. Bunun sebebi de kendisine mesaj göndermek amacında olan binlerce insanın var olması ve neredeyse bu durumun imkansız bir hal almış olmasından dolayı. Ancak BİMER ile Başbakan danışmanlarına mesajlarınızı gönderebilir ve sorunlarınıza en kısa zamanda çözüm üretebilirsiniz. Bimer ile Binali Yıldırım’a mesaj göndermek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.Başbakan Binali Yıldırım’a Mesaj Göndermek İçin TIKLAYINIZ

Binali Yıldırım’a mesaj göndermek, Binali Yıldırım telefon numarası, Binali Yıldırım mail adresi, Başbakana mesaj gönderme gibi Binali Yıldırım’a nasıl ulaşabilirim hakkında bilgiler sunduk. Sizin de iletmek istediğiniz mesajlar varsa yukarıdaki anlattığımız yolları kullanabileceğiniz gibi, aşağıda bulunan yorum bölümünden de mesajınızı iletebilirsiniz .


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.