Başakşehir, İstanbul ilimizde yer almakta olan ilçelerden bir tanesidir. 2008 yılında ilçe statüsü kazanmıştır. Başakşehir Belediyesi de henüz  yeni kurulmuş bir belediye olmalarından dolayı, ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Başakşehir Belediyesi, bu faaliyetlerini yerine getirmek adına ihtiyaçları kapsamında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Başakşehir Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Başakşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Başakşehir ilçesinin nüfusu 350 bini aşmış durumdadır. Hızla yükselmekte olan nüfus ve düzgün bir kentleşmenin oturtulabilmesi için Başakşehir Belediyesi çalışmalarına hızla devam etmektedir. Başakşehir Belediyesi, ihtiyaç duyduğu zamanlarda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Facebook Üzerinden Başakşehir İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Başakşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, mimar, inşaat mühendisi, özel güvenlik görevlisi, zabıta, engelli memur, tekniker, teknisyen, büro görevlisi, temizlik işçisi, eski hükümlü işçi gibi ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvuru yapılır?

Başakşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Başakşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan bütün iş ilanları, www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak Belediye bünyesinde yer alan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara bireysel olarak yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Başakşehir Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BAŞAKŞEHİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, başakşehir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan başakşehir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.