Bartın Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Bartın Üniversitesi ilan kapsamında doğalgaz kalorifer ateşçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 17 Eylül 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Bartın Üniversitesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2018

Bartın Üniversitesine Geçici statüde çalıştırılmak üzere Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi alınacaktır. 2)Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi) ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Başvuru süresi içerisinde adresini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların ilgili iş gücü taleplerine başvuruları kabul edilmeyecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.Müracaat eden adaylar içerisinden Noter çekilişi ile 21 asil 21 yedek aday belirlenecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. 9)Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Talebe başvuranların DOĞALGAZ KALORİFER ATEŞÇİSİ belgelerinin bulunması gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
BARTIN 1. NOTERİ20.09.201814:00 – 15:00
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve SertifikalarıDoğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesi

Çalışma Adresi : AĞDACI VE YAZICILAR KAMPÜSÜ 74200 BARTIN MERKEZ BARTIN / TÜRKİYE

Bu yazımızda Bartın Üniversitesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BARTIN ÜNİVERSİTESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bartın üniversitesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bartın üniversitesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.