Bartın ilimizde yer alan Bartın Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Bartın Üniversitesi ilan kapsamında kalorifer ateşçisi ( katı ve sınavı yakıt ) alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 5 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Bartın Üniversitesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden, Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.  Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. İş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir.Müracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Kamu kurum ve kuruluşlarının İlçe,İl veya Bölge düzeyinde yayımlanan geçici işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Başvuru süresi içerisinde adresini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların ilgili iş gücü taleplerine başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) mesleğinde geçici statüde çalıştırılmak üzere Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığınca 5 kişi (5 ay süreli) Bartın Üniversitesi Ağdacı kampüsü,Bartın Meslek Yüksekokulu, Ulus Meslek Yüksek Okulu ve Bartın Üniversitesi Yazıcılar kampüsünde çalıştırılmak üzere alım yapılacaktır. Başvuran adayların Kalorifer Ateşçisi (katı sıvı yakıt) ve Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi sertifikalarına sahip olmaları gerekmektedir. 10/01/2018 tarihinde saat 14:00da Bartın 1. noterinde Kura çekimi yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt)

Çalışma Adresi : AĞDACI KAMPÜSÜ,YAZICILAR KAMPÜSÜ,ULUS MESLEK YÜKSEK OKULU,BARTIN MESLEK YÜKSEK OKULU 4200 BARTIN MERKEZ

Bu yazımızda Bartın Üniversitesi tarafından gerçekleştirilecek olan geçici işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.