Bartın Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Bartın, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir. 1991 yılında il statüsü kazanmış ve ülkemizin 74. ili olmuştur. Orman bakımından oldukça zengin olan Bartın ilinin büyük bölümü Küre Dağları Milli Parkı içerisinde yer almaktadır. Bartın Çayı ülkemizde üzerinde taşımacılık yapılan tek akarsudur. Bartın il olduğu zamandan bu yana gelişmesini sürdürmüş illerimizden bir tanesidir. Karadeniz Bölgesi’nin modern kenti olma hedefi ile yola çıkan Bartın bu doğrultuda büyük aşama kaydetmiştir. Bartın Belediyesi şehircilik faaliyetlerinin aksamadan devam etmesi ve Bartın ilinin çehresini değiştirmek adına 2023 yılı içerisinde çalışmalarına devam edeceğini ve bu doğrultuda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. Bartın Belediyesi açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Ülkemizde son zamanlarda yaşanan durgunluk, Bartın ilimizi de etkilemiş durumda. Bartın ili ve ilçelerinde işsizlik rakamları yükselişe geçti. Bu durumun önüne geçebilmek adına Bartın Belediyesi ile İŞKUR çeşitli ortak çalışmalar yaptılar. Bu çalışmaların bir kısmını da Bartın Belediyesi bünyesine yapılacak olan personel ve memur alımı oluşturuyor.  Bu kapsamda belediye bünyesinde çok sayıda yeni personeller istihdam edilecektir. Bartın Belediyesi insan kaynakları departmanından edindiğimiz bilgilere göre sadece merkez ilçelerde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelere de çok sayıda personel ve elaman alımı yapılacaktır.  • Amasra
  • Kurucaşile
  • Ulus

2023 yılında nüfusu 200 bini geçen Bartın ilinde belediye artan nüfusun sonucunda yaşanabilecek olumsuzlukları giderebilmek adına çalışmalarına son hızıyla devam ediyor. Belediye bunun için de bünyesinde yer alan açık pozisyonlar için yeni personel alımı gerçekleştiriyor. Bartın Belediyesi çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu veya üniversite mezunu, kadrolu, sözleşmeli, daimi veya geçici statülerde işçi alımı yapacak. Alım yapılacak kadro ve pozisyonlarda şoför, tekniker, temizlik işçisi, mimar, mühendis, güvenlik görevlisi, zabıta memuru, itfaiye memuru gibi meslekler bulunuyor. Belediye bu alımların bazıları için sınav ile alım yapacakken bazı kadrolar için de KPSS şartı olmadan sınavsız memur alımı yapacak. Bu saymış olduğumuz iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi yazımızın devamında anlattık. Aşağıda da Bartın ilinde son dönemde verilmiş güncel kamu iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Bartın Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Bartın İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

  • Bartın Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Bartın Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bartın Belediyesi tarafından yayınlanacak olan iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. Ancak ilanların yakın zamanda yayınlanmaya başlanacağını biliyoruz. İlanlar yayınlanmaya başladığı an başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm ilan detayları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanlara iş başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. Ancak bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de Bartın Belediyesi iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına giderek özgeçmişinizi teslim edebilirsiniz. Ancak buraya yapacak olduğunuz başvurular çoğu durumda “Şu an belediye bünyesinde herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” denilerek geriye çevrilebilir. Bunun sebebi buraya yapacak olduğunuz başvuruların da sadece ilgili kadro ve pozisyonda eleman alımı ilanı yayınlandığında değerlendirilmeye alınmasıdır. Bu sebepten vakit kaybı yaşamamak adına ilanların yayınlandığı vakit, öngördüğümüz şekilde iş başvurusu yapmanızı önermekteyiz. Bartın Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da şikayetlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BARTIN BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bartın belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bartın belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.