Bandırma Vitaminli Yem Sanayi ve Ticaret AŞ ya da bilinen kısa adıyla Banvit, 1968 yılında Bandırma’da yem üreticisi olarak faaliyetlerine başlamış olan Türk şirketidir. Daha sonra hisselerinin %79,5’i BRF ile Katar Yatırım Otoritesi ortaklığına devredildi. Banvit büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte ve bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Banvit tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Banvit İş İlanları 2023

Bandırma/Balıkesir merkezli Banvit 1968’den bu yana beyaz et sektöründe faaliyet gösteriyor. Banvit bugün binlerce çalışanıyla, öncü üretim anlayışıyla, kalite odaklı Banvit kültürüyle devam ediyor. Büyüme hedefleri doğrultusunda ve ihtiyaçları sebebi ile yeni çalışanlara ihtiyaç duyan Banvit çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını açıklamıştır.Banvit tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, hemşire, özel güvenlik görevlisi, sözleşmeli veteriner, stajyer, engelli personel, elektrikçi, işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Banvit İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Banvit bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Banvit gibi ülkemizin en önemli kuruluşlarından birisinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Banvit iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Banvit İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BANVİT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, banvit konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan banvit duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.