Bankalar Öğle Arası Açık Mı?

Bankalar genel itibariyle sabah 9 ile akşam 5 arasında hizmet veren finans sektörünün can damarlarıdır. Para gönderme, para çekme ya da çeşitli işlemlerimizi artık İnternet bankacılığı veya telefon bankacılığı gibi çeşitli yollar ile banka şubelerine gitmeden gerçekleştirsek de, hesap açma, hesap kapama gibi çok sayıda işlemimiz için halen bankalara gitmek durumundayız. Çalışan kişiler için bankalara normal mesai saatlerinde gitmek ise bir hayli zor. Hali hazırda sabah 9 akşam 5 çalışan bir kişi bankaya hangi vakit gidecek ve işlemlerini halledecek? Bankalar bu durumun farkında olup genel itibariyle bazıları hafta sonları bazıları da öğle tatillerinde çeşitli şubelerini açık durumda tutarak müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Peki öğle arası açık olan banka şubeleri hangileridir?

Öğle Arası Açık Banka Şubeleri Hangileridir?

Aşağıdaki listede ülkemizde faal olarak hizmet veren her bankayı detaylı bir şekilde inceledik ve öğle tatilinde hangi bankaların, hangi şubeleri açık belirledik. Şayet listede belirtmediğimiz bir banka veya banka şubesi var ise yorum bölümümüzde bunu dile getirirseniz, gerekli kontrollerin ardından bankanın veya şubenin öğle tatilinde açık olup olmadığını tespit eder ve yazımızda belirtiriz.Öğle Arası Açık Akbank Şubeleri : Akbank ülkemizde faaliyet gösteren en büyük bankalardan bir tanesidir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına ülkemiz genelinde çok sayıda şubesini öğle arasında da açık durumda tutmaktadır. Bu şubelerin sayısı bir hayli fazladır. Bu sebepten dolayı BURADAN Akbank öğle arası açık şubeleri sayfasına erişmenizin ardından, öncelikle ŞUBE seçeneğini seçmeniz ve ardından DETAYLI ARAMA butonuna basarak ÖĞLEN AÇIK seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Akabinde öğle tatillerinde açık olan tüm Akbank şubelerini görebilirsiniz.

Öğle Arası Açık Garanti Bankası Şubeleri : Garanti Bankası müşterileri için çok sayıda şubesini tatil günlerinde ve öğle arasında açık durumda tutmaktadır. İlinizde hangi Garanti Bankası şubesinin öğle tatilinde de hizmet verdiğini öğrenmek için hemen TIKLAYIN. Sayfaya ulaştığınızda ilinizi ve ilçenizi seçin. Akabinde DETAYLI ARAMA butonuna basarak ÖĞLE ARASI AÇIK seçeneğini işaretleyin ve ara butonuna basın. İlinizde hangi Garanti Bankası şubelerinin öğle arasında da açık olduğunu görebileceksiniz.

Öğle Arası Açık İş Bankası Şubeleri : İş Bankası ülkemizin ilk özel bankalarından bir tanesidir. Geçmişi, büyüklüğüne de yansımış ülkemizin en büyük finans kuruluşları arasındadır. İş Bankası; Antalya, İzmir, Bursa, Ankara, Adana, Gaziantep, İstanbul gibi çeşitli illerinde yer alan şubelerini öğle tatillerinde de açık durumda tutmakta ve müşterilerinin finansal işlemlerini öğle arasında da gerçekleştirmesine olanak tanımaktadır. Bu şubelere ulaşmak için öncelikle BURADAN İş Bankası tarafından öğle arası hizmet veren şubeler sayfasına ulaşmanız ve ardından ilinizi seçtikten sonra, ÖĞLE ARASINDA HİZMET VEREN seçeneğini işaretleyerek ARA butonuna basarsanız ilinizde öğle arasında da hizmet veren şubelerini görebilirsiniz.

Öğle Arası Açık Yapı Kredi Bankası Şubeleri : Yapı Kredi Bankası saat 09:00’da açılmakta ve 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili yapmaktadır. 17:00’da ise şubelerini tamamen kapatır. Ancak ülkemizdeki bazı şubeleri öğle tatillerinde de açık durumdadır. Bu şubelerin listesine ulaşmak için hemen TIKLAYIN.

Öğle Arası Açık Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Şubeleri : TEB genel itibariyle 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 17:00 saatleri arasında hizmet verse de bazı şubelerini müşterileri için öğle tatillerinde de açık tutmaktadır. Bu şubelerin listesine ulaşmak için hemen TIKLAYIN

Ziraat Bankası Öğle Arası Açık Mı?: Ziraat Bankası öğle arasında, öğle tatilinde şubelerini kapalı durumda tutmaktadır. Diğer çok sayıda bankanın aksine Ziraat Bankası’nın öğle tatilinde açık şubesi bulunmamaktadır. Ziraat Bankası 09:00’da açılır, 12:30’da öğle tatiline girer, 13:30’da tekrar açılır ve 17:30’da tamamen kapanır.

Vakıfbank Öğle Arası Açık Mı?: Vakıfbank öğle arasında şubelerini kapalı durumda tutmaktadır. Şayet Vakıfbank ile işlemlerinizi halletmek istiyorsanız, bankanın normal çalışma saatinde bu işlerinizi halletmeniz gerekmektedir. Vakıfbank 09:30’da açılır, 12:30’da öğle tatiline girer, 13:30’da açılır ve 17:00’da da kapanır.

Denizbank Öğle Arası Açık Mı?: Denizbank öğle arasında şubelerini kapalı durumda tutmaktadır. Denizbank, saat 09:00’da açılır, 12:30’da öğle arasına girer, 13:30’da açılır ve 17:00’da da tamamen kapanır.

İNG Bank Öğle Arası Açık Mı?: İNG Bank öğle tatillerinde hizmet vermemektedir. Genel itibariyle bazı bankaların hava alanları, alışveriş merkezleri veya merkez şubeleri öğle tatili yapmayarak müşterilerine hizmet sunsalar da, İNG Bank öğle tatillerinde şubelerini açmamayı tercih etmiştir. İNG Bank 09:00’da açılır ve 12:30’da öğle tatiline girer. Öğle tatili 13:30’da son bulur ve banka 17:30’da tamamen kapanır.

Odeabank Öğle Arası Açık Mı?:  Odeabank öğle arasında şubelerini açmamayı tercih eden bankalardan bir tanesidir. Odeabank saat 08:30’da açılır, 12:30’da öğle tatiline girer, 13:30’da açılır ve 17:00’da şubelerini kapatır.

Şekerbank Öğle Arası Açık Mı? : Şekerbank öğle arasında müşterilerine hizmet vermemektedir. Şekerbank  09:00’da açılır ve 12:30’da öğle tatiline girer. Öğle tatili 13:30’da son bulur ve banka 17:30’da tamamen kapanır.

Bu yazımızda hangi bankalar öğlen açık, bankalar öğle arası açık mı detaylı olarak anlattık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca hafta sonu açık bankalar yazımızı da okuyabilirsiniz.


DİĞER BANKA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, banka konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan banka duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.