Bandırma, Balıkesir ilimizde bulunan Marmara Denizi kıyısında 150 bin nüfusu ile ülkemizin önde gelen ilçelerinden bir tanesidir. Belediye Başkanlığını Dursun Mirza’nın yönettiği Bandırma Belediyesi 2016 yılı içinde personel alımı yapmak için ilan yayımladı. İlana dair detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Balıkesir iline ait diğer ilanlar için TIKLAYIN.

Bandırma Belediyesi Personel Alımı 2016

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi ve öğrenim durumu belirtilen 3 (üç ) adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.Mimar1T.H4 yıllık fakülte
Harita Mühendisi1T.H4 yıllık fakülte
İnşaat Mühendisi1T.H4 yıllık fakülte

Bandırma Belediyesi Personel Alımı Sınavı ve Tarihi

Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacak olup; Sözlü sınav tarihi : 27.01.2016 Çarşamba günü saat 14:00 olarak belirlenmiştir.

Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir.Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Sözlü sınav sonucu belediyemiz internet sitesinde (http://www.bandirma-bld.gov.tr/ ) yayınlanacaktır.

Bandırma Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Şartları

 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.
 • Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak,
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
 • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.

Bandırma Belediyesi Personel Alımı Başvuru Formu

Adayların 18.01.2016 – 22.01.2016 tarihleri arasında saat 17:00′ ye kadar Bandırma Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Bandırma Belediyesi Personel Alımı Başvurusu Sırasında İstenilecek Belgeler Nelerdir?

 1. Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
 2. Nüfus cüzdan fotokopisi.
 3. Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru Formu(Form kurumdan temin edilecektir.)
 4. Sağlık Raporu (Aile hekimliğinden alınabilir)
 5. 2 Adet Vesikalık Fotoğraf
 6. Adli Sicil Belgesi
 7. Özgeçmiş CV

Sami TÜRKMEN Bandırma Belediye Başkan V.

Sözlü Mülakat Sınav Tarihi : 27.01.2016 Çarşamba Saat : 14: 00 Yer : Bandırma Belediyesi Encümen Salonu

Balıkesir Bandırma personel alımı, işçi alımı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Bandırma Belediyesi güncel iş ilanları hakkında detaylı bilgi için bizleri sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.  Ayrıca belediyeye ait diğer bütün ilanlara Bandırma Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.