Balparmak, İstanbul’da mütevazi bir girişimle başlamış ve günümüzde tüm ülkede bilinen bir marka haline gelmiştir. Altıparmak çatısı altında piyasaya sürülen Balparmak 1989 yılında elde ettiği Türkiye Pazar liderliğini halen sürdürmektedir. Günümüzde bal sektörünün lider markası olan Balparmak, İstanbul ilimizde Çekmeköy ilçesinde bulunan fabrikasında yılda 32 bin ton işletme kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürüyor. Balparmak bunun yanında çok sayıda kişiye de istihdam kapısı oluyor. Firma bu kişilere ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaya devam ediyor. Balparmak tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Balparmak İş İlanları 2023

Balparmak bünyesinde bulunan Bal ve Diğer Arı Ürünleri Araştırma ve Kalite Kontrol Lavoratuvarı, ülkemizin tek ve Avrupa’nın en kapsamlı 4 bal laboratuvarı arasındadır. Ülkemizin her noktasından alınan ballar burada analiz ediliyor ve ortaya eşsiz lezzetteki Balparmak ürünleri ortaya çıkıyor. Ülkemizin en büyüğü olan Balparmak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Balparmak bunun yanında çok sayıda kişiye istihdam kapısı olmaya devam ediyor. Balparmak bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak.Merinos İş İlanları İçin TIKLAYIN

Balparmak tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; iç Anadolu satış yöneticisi, ticari pazarlama müdürü, yerel zincir mağazalar şefi, uzun dönem insan kaynakları stajyeri, fatura kontrol uzmanı, vasıfsız üretim elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Balparmak İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Balparmak bünyesinde iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız çeşitli kariyer platformlarını kullanabilecekleri gibi doğrudan ik@balparmak.com mail adresine öz geçmişlerini iletebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanına iletilmekte ve akabinde başvuru yaptığınız pozisyonda eleman açığı oluşması durumunda da değerlendirmeye alınmaktadır. Harici olarak başka bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Bu yazımızda Balparmak iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BALPARMAK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, balparmak konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan balparmak duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.