Marmara Bölgesi’nin Güney Marmara Bölümü’nde yer alan Balıkesir 1 milyon 200 bine yaklaşan nüfusu ile ülkemizin en kalabalık 17. Şehri konumunda bulunmaktadır. Balıkesir Belediyesi yaptığı açıklama ile 2023 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı gerçekleştireceğini belirtti. Farklı kadro ve pozisyonlar için yapılacak olan işçi alımı, memur alımı ile ilgili başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Belediyesi Personel Alımı 2023

Son yıllarda sanayileşme anlamında büyük bir atılım yapan ve yurt içi ile yurt dışı ihracatını önemli seviyede arttıran Balıkesir Belediyesi, bu başarısını şehir sınırları içerisinde hizmet veren şirketleri ve kurumları memnun etmesine borçlu. Kuşkusuz milyonlarca insanın yaşadığı Balıkesir gibi büyük bir ilde bunu sağlamak oldukça zor bir iş. Balıkesir Belediyesi, şehrin huzur ve güven ortamını devam ettirmek, vatandaşlarının rahatını daha da yükseltmek için her sene kadrosuna yeni personeller katmaktadır.Maaşları ve masrafları belediye bütçesinden karşılanacak yeni alınacak personeller için yakın zamanda iş ilanı yayınlanacak. İş ilanı yayımlandığı vakit başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere net olarak ulaşılabilinecektir. Balıkesir Belediyesi 2023 personel alımı için temizlik işçisinden, zabıtasına, güvenlik görevlisinden, itfaiyecisine kadar sayısız kadro ve pozisyon tahsis edilmiş durumda.  Aşağıda Balıkesir ili için kamu kurum ve kuruluşlarınca verilmiş son iş ilanlarına da göz gezdirebilirsiniz.

Balıkesir Belediyesi Güncel İş İlanları

Facebook üzerinden Balıkesir İline Özel İlanları Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Balıkesir BASKİ İş İlanları İçin TIKLAYIN

Balıkesir Belediyesi İşçi Alımı 2023

Balıkesir ülkemizin gelişme anlamında parlayan yüzlerinden bir tanesi. En çok yatırım alan kentlerin başında yer alan Balıkesir, 2023 yılında belediye kadrosuna yüzlerce personel alımı yapacağını belirtti. Özellikle aşağıda bulunan ilçeler için sürekli olarak iş başvurusu yapabileceksiniz. İş başvurusu formuna nasıl ulaşacağınızı ise haberimizin devamında anlattık.

 1. Altıeylül
 2. Ayvalık Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 3. Balya
 4. Bandırma Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 5. Bigadiç
 6. Burhaniye
 7. Dursunbey
 8. Edremit
 9. Erdek Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 10. Gömeç
 11. Gönen
 12. Havran
 13. İvrindi
 14. Karesi
 15. Kepsut Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 16. Manyas
 17. Marmara
 18. Savaştepe
 19. Sındırgı
 20. Susurluk

Balıkesir Belediyesi Memur Alımı 2023

Balıkesir Belediyesi iş başvuru şartları, başvuru yapılacak kadro ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle son dönemde en çok avukat, mimar, mühendis,şehir ve bölge plancısı, özümleyici ve programcı, tabip, uzman tabip, ebe, hemşire, veteriner, kimyager, teknisyen, tekniker, fizikçi, jeolog, teknik ressam, pilot, ölçü ayar memuru, çocuk eğiticisi, sosyolog, sağlık memuru, eczacı, kütüphaneci, ekonomist, temizlikçi ve güvenlik görevlisi gibi meslek grupları için personel alımı gerçekleştirildi. Yeni iş ilanları yayınlandığında www.devlette.com adresimiz üzerinde bu bu ilanları paylaşacağız. Bu ilanlarından öncelikle haberdar olmak, ilanlara dair iş başvuru formu gibi detaylı ilan bilgilerini görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak Belediyenin insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu sebepten belediye bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Balıkesir Belediyesi iş ilanları hakkında güncel duyuru olursa haberdar olmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.


DİĞER BALIKESİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, balıkesir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan balıkesir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.