Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adıyla BASKİ, Balıkesir ilimizde temiz su ihtiyacını karşılamak ve atık suları uzaklaştırmakla görevli olarak bir kurumdur. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Balıkesir Baski su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütmek ve bu maksatla gereken her türlü tesisi kurmak, kurulu olanları devralmak ve bir elden işletmek gibi görevleri yerine getirmek amacıyla kurulmuştur. Kurum çeşitli dönemlerde bu faaliyetlerini eksiksiz olarak yerine getirmek amacıyla yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Balıkesir BASKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Balıkesir BASKİ İş İlanları 2023

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi kurulmuş olduğu günden bu yana görevlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi başarmıştır. BASKİ, Balıkesir ilimizdeki tüm şebeke sistemini baştan aşağıya modernize ederek su kesintilerin önüne geçmeyi başarmıştır. BASKİ bu çalışmalarını arttırarak devam etmekte ve çeşitli zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Balıkesir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Baski tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; beden işçisi, temizlik işçisi, güvenlik görevlisi, şoför, sayaç açma kapama elemanı, sayaç okuma elemanı, büro personeli, veznedar, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Balıkesir BASKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BASKİ bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları kurumun resmi web adresi olan www.balikesir-baski.gov.tr ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını kaçırmamak, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurum bünyesinde yer alan insan kaynakları veya personel daire başkanlığı gibi departmanlara ilanlar yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Balıkesir BASKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BALIKESİR BASKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, balıkesir baski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan balıkesir baski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.