Bahçeşehir Eğitim Kurumları veya bilinen adıyla Bahçeşehir Koleji, 1994 yılında İstanbul ilimizde eğitim vermeye başlamış olan bir eğitim kurumudur. Bahçeşehir Koleji, eğitimde fırsat eşitliği yaratmak, çağdaş ve kaliteli eğitimi ülkemiz genelinde yaygınlaştırmak amacıyla ülkemizde çok sayıda şube açmıştır. Bahçeşehir Koleji bu mevcut şubelerine ve yeni açacak olduğu şubelere ise her eğitim öğretim döneminde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bahçeşehir Koleji tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Bahçeşehir Koleji İş İlanları 2023

Türkiye genelinde 25 il ve ilçede 48 anaokulu, 35 ilköğretim, 17 lise ve 10 bilim müzesi ile kaliteli eğitimin öncüsü olan Bahçeşehir Kolejleri, 2023 yılına kadar şube sayısını 350’ye çıkarak, sadece ülkemiz değil aynı zamanda dünya genelinde en büyük, başarılı ve saygın eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir. Bahçeşehir Koleji bu amacını gerçekleştirmek için çalışmalarına yoğun olarak devam etmekte ve her sene bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Bahçeşehir Koleji tarafından yayınlanmış ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kimya öğretmeni, biyoloji öğretmeni, müzik öğretmeni, fizik öğretmeni, İspanyolca öğretmeni, coğrafya öğretmeni, matematik öğretmeni, rehber öğretmen, sınıf öğretmeni, din kültürü öğretmeni, bilişim teknolojileri öğretmeni, temizlik işçisi, okul müdürü, güvenlik görevlisi, müdür yardımcısı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bahçeşehir Koleji İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bahçeşehir Koleji tarafından yayınlanan tüm iş ilanları kurumun resmi İnternet adresi üzerinde yer almaktadır. Bu ilanları görmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Bahçeşehir Koleji gibi ülkemizin en köklü eğitim kurumlarının birisinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Bahçeşehir Koleji iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji İş Başvuru Formuna Ulaşmak İçin Hemen TIKLAYIN


DİĞER BAHÇEŞEHİR KOLEJİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bahçeşehir koleji konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bahçeşehir koleji duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.