Kırklareli ilimizde yer almakta olan Babaeski Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Babaeski Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında 5 beden işçisi ve 2 şoför alımı yapacaktır. Adayların en az okuryazar ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 4 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Babaeski Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Başvuruların kontenjan sayısından fazla olması durumunda, 10/04/2018 Salı günü,10:00-11:00 saatleri arasında Babaeski Belediyesi Meclis Salonunda, noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden / Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurularının geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar eğitim durumu, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını, talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadırlar. Bu durumlarını belgeleyemeyen veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır. Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgileri dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan geçici işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Beden İşçisi Alımı

Adayların en az okuryazar ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Yük Taşıma İçin Şoför Alımı

Adayların en az okuryazar ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları ayrıca B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma

Çalışma Adresi : Hacı Hasan Mahallesi Fatih Caddesi No:34  39200 BABAESKİ KIRKLARELİ

Bu yazımızda Babaeski Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.