Azersun Holding MMC, gıda üretimi, perakende satış ve ziraat ürünleri üretimi gerçekleştirmekte olan Azerbaycan merkezli bir holding kuruluşudur. 1993 yılında temelleri atılan Holding günümüzde Azerbaycan’ın en büyük gıda üreticisi ve ithalatçısıdır. Bunun dışında kağıt ve ambalaj ticareti de gerçekleştirmektedir. Azersun Holding bünyesinde 3 bini aşkın kişi istihdam edilmektedir ve holding bunlara ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Azersun Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Azersun Holding İş İlanları 2023

Azersun Holding; Irak, Gürcistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan gibi sayısız ülkede faaliyet göstermektedir. Ayrıca Srilanka, Dubai, Türkiye ve İran gibi ülkelerde de fabrikalara sahiptir. Çay üretimi ve yağ konusunda oldukça iddialı bir şirket olan Azersun Holding, üretim kapasitesini de günden güne arttırarak büyümektedir. Şirket bünyesinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriyor.Azersun Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; satınalma uzmanı, web geliştirici, otomasyon uzmanı, mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü, özel güvenlik görevlisi, şoför, kasiyer, paketleme elemanı, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Azersun Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Azersun Holding işe alımlar için kendi insan kaynakları sayfası üzerinde iş ilanları yayınlamaktadır. Sizler de aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile bu açık iş pozisyonlarını ve bunlara ait başvurularını görebilir ve anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu yazımızda Azersun Holding iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Azersun Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER AZERSUN HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, azersun holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan azersun holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.