Kastamonu ilimizde yer almakta olan Azdavay Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Azdavay Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında temizlik görevlisi alımı yapacaktır. Adayların ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 19 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Azdavay Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

BELEDİYEMİZ HİZMET ALANLARINDA TEMİZLİK GÖREVLİSİ OLARAK GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE GEÇİCİ İŞÇİ ALIMI YAPILACAKTIR. Başvuracak adayların belirtilen meslekte en az 6 ay deneyimleri olduğunu belgelendirmesi gerekmektedir. Başvuracak adayların Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Hijyen Belgesi sahibi olma şartı aranmaktadır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Talebe 2016 KPSS P94 puanından 60 puan ve üzeri alan adaylar başvurabilecektir.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır. Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır.öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanamaz.son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İşe alınacak kişiye asgari ücret ödenecektir.

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9460

Çalışma Adresi : MERKEZ MAHALLESİ HÜKÜMET CADDESİ NO.2 37750 AZDAVAY KASTAMONU / TÜRKİYE

Bu yazımızda Azdavay Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Azdavay Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.