Azdavay, Kastamonu ilimize bağlı bulunan ilçelerden bir tanesidir. İlçe, Küre Dağları Milli Parkı içerisinde yer almasından dolayı eşsiz bir doğa güzelliğine sahiptir. Azdavay Belediyesi de ilçenin bu doğa güzelliklerinin korunması için var gücüyle çalışmaktadır. Azdavay Belediyesi çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Azdavay Belediyesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Azdavay Belediyesi İş İlanları 2023

İlçe merkezi ve köylerinin toplam nüfusu 8 bin civarlarındadır. İlçe halkının büyük bir bölümü ekonomik sebepler ve iş imkanlarının olmayışından dolayı göç etmiştir. Azdavay Belediyesi de bu dışa göçü durdurmak ve ekonomik çeşitlilik yaratmak adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Azdavay Belediyesi bu kapsamda ihtiyaçları sebebi ile de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Azdavay Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Azdavay İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Azdavay Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Azdavay Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, şoför, temizlik işçisi, teknisyen, beden işçisi, büro işçisi, mimar, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Azdavay Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Azdavay Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu gibi detayları öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İş ilanları yayınlandığı vakit gerekli duyuruları bu sosyal medya adresimiz üzerinden yapacağız. Harici olarak belediye bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Azdavay Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AZDAVAY HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, azdavay konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan azdavay duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.